Liposukcja ultradźwiękowa

Liposukcja ultradźwiękowa to modulacja fal ultradźwiękowych, które prowadzą do efektu wewnętrznego masażu tkanek. Wynikiem tego jest wytworzenie zjawiska kawitacji dającej uszkodzenia rozbicia komórki tłuszczowej. 

Uwolnione w ten sposób tłuszcze są transportowane przez układ naczyniowy i limfatyczny do wątroby , gdzie ulegają przemianie materii. W ten sposób można usuwać nadmiar tkanki tłuszczowej z wybranych obszarów np. ud, pośladków, brzucha, bioder czy ramion. 

Nowoczesna metoda liposukcji ultradźwiękowej powoduje, że zabieg jest skuteczny , a jednocześnie wyeliminowane są skutki uboczne. Metoda nie wiąże się z jakimkolwiek dyskomfortem, zabieg jest bardzo przyjemny dla klientki.

Fale Radiowe - stosowana w połączeniu z ultradźwiękowym rozbijaniem tłuszczu, etap 1 - do wcześniejszego rozgrzania obszarów poddawanych zabiegowi ultradźwiękowego rozbijania komórek tłuszczowych w celu rozluźnienia tkanki tłuszczowej i upłynnienia zawartości komórek tłuszczowych, etap 2 - masaż ultradźwiękowy, etap 3 - masaż głowicą RF po zabiegu ultradźwiękowym gwałtownie zwiększa metabolizm w tkankach oraz przyspiesza pracę układu limfatycznego co wspomaga pozbycie się uwolnionego tłuszczu oraz zwiększa gęstość i napięcie skóry.

Możemy również wykonywać samodzielny zabieg RF mający na celu poprawę gęstości i napięcia skóry ramion, ud, łydek oraz brzucha i talii.

 

Cennik:
 

  • 30 minut - 50 PLN

W karnecie taniej                                                   

  • 5 sesji - ważny 6 tygodni - 225 PLN
  • 10 sesji - ważny 6 tygodni - 430 PLN
  • 15 sesji - ważny 6 tygodni - 615 PLN

 

Centrum Urody - salon odnowy biologicznej

3-go Maja 37F/1
81-396 Gdynia

Godziny otwarcia Centrum Urody:

10:00 – 19:00 zapisy telefoniczne (7:00 – 10:00 możliwość wykonania usługi na potrzeby klienta) poniedziałek-piątek, w dni robocze oraz w wybrane weekendy.